UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I fajnie by było. W dużych miastach to norma i ładnie to wygląda i tętni życiem. A teraz na grunwaldzkiej, jedna z głównych ulic miasta a odstrasza nawet miejscowych. Baraki i rudery.
I fajnie by było. W dużych miastach to norma i ładnie to wygląda i tętni życiem. A teraz na grunwaldzkiej, jedna z głównych ulic miasta a odstrasza nawet miejscowych. Baraki i rudery.