Wybrany wątek opinii

A kiedy skończy się spanie po krzakach jestem mieszkańcem ul olsztyńskiej często chodzę na spacer przez wiadukt nad S7 prawie zawsze stoi tam radiowóz ze śpiącymi policjantami w środku silnik na chodzie klimatyzacja albo ogrzewanie zimą. Kiedyś dzwoniłem na komendę żeby coś z tym zrobili to usłyszałem że jestem nie wiarygodny no i za to to nagroda się należy a co!!!
(2025.07.18)
dzwon do wojewodzkiej
(2025.07.18)
Powrót do komentarzy