Wybrany wątek opinii
A kiedy skończy się spanie po krzakach jestem mieszkańcem ul olsztyńskiej często chodzę na spacer przez wiadukt nad S7 prawie zawsze stoi tam radiowóz ze śpiącymi policjantami w środku silnik na chodzie klimatyzacja albo ogrzewanie zimą. Kiedyś dzwoniłem na komendę żeby coś z tym zrobili to usłyszałem że jestem nie wiarygodny no i za to to nagroda się należy a co!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
dzwon do wojewodzkiej
Do moderacji
Odpowiedz
3
0