UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy skończy się spanie po krzakach jestem mieszkańcem ul olsztyńskiej często chodzę na spacer przez wiadukt nad S7 prawie zawsze stoi tam radiowóz ze śpiącymi policjantami w środku silnik na chodzie klimatyzacja albo ogrzewanie zimą. Kiedyś dzwoniłem na komendę żeby coś z tym zrobili to usłyszałem że jestem nie wiarygodny no i za to to nagroda się należy a co!!!