UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajna sprawa, a co zrobic z dużą ilością książek, których nikt nie chce? Stare leksykony, słowniki, encyklopedie, biblioteki mówią -wyrzucić, ale nie mam serca, takie piękne wydania.
Fajna sprawa, a co zrobic z dużą ilością książek, których nikt nie chce? Stare leksykony, słowniki, encyklopedie, biblioteki mówią -wyrzucić, ale nie mam serca, takie piękne wydania.