Wybrany wątek opinii

Akurat ten występ Ostrowski Wyszkoni był dla mnie z najgorszą oceną, miałem wrażenie że playbekiem.... kasa wiek ?
(2025.07.16)
Ty pod kamieniem żyjesz? Playback to jedyna metoda na granie koncertów w takiej formule. Jeden po drugim jak taśma na produkcji.
(2025.07.17)
Powrót do komentarzy