Wybrany wątek opinii
Akurat ten występ Ostrowski Wyszkoni był dla mnie z najgorszą oceną, miałem wrażenie że playbekiem.... kasa wiek ?
Do moderacji
Odpowiedz
16
22
Ty pod kamieniem żyjesz? Playback to jedyna metoda na granie koncertów w takiej formule. Jeden po drugim jak taśma na produkcji.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0