UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat ten występ Ostrowski Wyszkoni był dla mnie z najgorszą oceną, miałem wrażenie że playbekiem.... kasa wiek ?
Akurat ten występ Ostrowski Wyszkoni był dla mnie z najgorszą oceną, miałem wrażenie że playbekiem.... kasa wiek ?