UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pilafek4 - Gdyż pisanie komentarzy powinno być płatne! miesięcznie, lub roczny abonament. "Akcja internet" PISu bardzo by osłabła
Netkot
@pilafek4 - Gdyż pisanie komentarzy powinno być płatne! miesięcznie, lub roczny abonament. "Akcja internet" PISu bardzo by osłabła
Netkot