UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pilafek4 - Gdyż pisanie komentarzy powinno być płatne! miesięcznie, lub roczny abonament. "Akcja internet" PISu bardzo by osłabła

Netkot

Anuluj