Wybrany wątek opinii

Ta wystawa bardziej pasuje do Galerii EL. Nie rozumiem w jakim celu instytucje kultury podlegające temu samemu organowi nadzorczemu wchodzą sobie w paradę. W ramach tych samych praktyk proponuję, by Galeria EL zorganizowała wystawę "Odkrycia archeologiczne ze starych miast Ziem Odzyskanych po II wojnie światowej - Wrocław, Głogów, Szczecin, Gdańsk".
(2025.07.14)
No właśnie... dlaczego Galeria EL nie zdobyła się na taką inicjatywę?
(2025.07.14)
Powrót do komentarzy