UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta wystawa bardziej pasuje do Galerii EL. Nie rozumiem w jakim celu instytucje kultury podlegające temu samemu organowi nadzorczemu wchodzą sobie w paradę. W ramach tych samych praktyk proponuję, by Galeria EL zorganizowała wystawę "Odkrycia archeologiczne ze starych miast Ziem Odzyskanych po II wojnie światowej - Wrocław, Głogów, Szczecin, Gdańsk".