Wybrany wątek opinii

Piękny nowoczesny pustostan kadruja, cała Polska myśli, co tam w środku fajnego jest?? Widać z drona będzie plac z pierdzielony pod parking a były tm kiedyś kamienice, wyspa spichrzow zepsuta przez władze jak modrzewina, brawo ale w Elblągu wygrywa płytkie myślenie i koncerty za darmo...
Ne (2025.07.12)
@Ne - pojęcz jeszcze, pojęcz pustostanie
Netkot (2025.07.12)
Powrót do komentarzy