UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piękny nowoczesny pustostan kadruja, cała Polska myśli, co tam w środku fajnego jest?? Widać z drona będzie plac z pierdzielony pod parking a były tm kiedyś kamienice, wyspa spichrzow zepsuta przez władze jak modrzewina, brawo ale w Elblągu wygrywa płytkie myślenie i koncerty za darmo...
Ne