Wybrany wątek opinii
Tytuł powinien brzmieć: Lato z Radiem i Nielegalną Telewizja Polską w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
Tytuł powinien brzmieć: Lato z Radiem i Telewizja Polską w Elblągu oraz gupimi komentarzami sfrustrowanych fanatyków
Do moderacji
Odpowiedz
6
5