UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tytuł powinien brzmieć: Lato z Radiem i Telewizja Polską w Elblągu oraz gupimi komentarzami sfrustrowanych fanatyków
Netkot
Tytuł powinien brzmieć: Lato z Radiem i Telewizja Polską w Elblągu oraz gupimi komentarzami sfrustrowanych fanatyków
Netkot