UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tytuł powinien brzmieć: Lato z Radiem i Telewizja Polską w Elblągu oraz gupimi komentarzami sfrustrowanych fanatyków

Netkot

Anuluj