Wybrany wątek opinii
każde igrzyska przesłaniają duże problemy miasteczek mniej rozwiniętych więc czymś trzeba nakarmić i zaspokoić mieszkańców, w zeszłym roku tez była ta sama impreza, czy oprócz kosztów wpłynęła na poprawę jakości życia w mieście, czy spowodowała rozwój gospodarczy, więcej miejsc pracy, więcej turystyki ? raczej bez zmian ! po prostu dobra autopromocja i wzrost sprzedaży piwa i tyle ! a wykonawcami tez trudno się zachwycać ! do następnego roku!
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Igrzyska za płotem z okazji niedokończonego przekopu i wziętej całej kasy były lepsze, a jak Jarek się uśmiechał
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Jesteś zgorzkniałym człowiekiem. Próbojesz leczyć swoje problemy wylewając tu swoje zale. Zrozum, my nie odpowiadamy za Twoje zyciuwe porażki. Każdy jest kowalem.... zawaliłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@SumienieTwoje - Cóż jeden jest zgorzkniały, a drugi zaściankowy, życie i każdy jest kowalem swojego losu :-) dałeś ciała koleś :-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Trochę ci współczuję.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0