Wybrany wątek opinii

każde igrzyska przesłaniają duże problemy miasteczek mniej rozwiniętych więc czymś trzeba nakarmić i zaspokoić mieszkańców, w zeszłym roku tez była ta sama impreza, czy oprócz kosztów wpłynęła na poprawę jakości życia w mieście, czy spowodowała rozwój gospodarczy, więcej miejsc pracy, więcej turystyki ? raczej bez zmian ! po prostu dobra autopromocja i wzrost sprzedaży piwa i tyle ! a wykonawcami tez trudno się zachwycać ! do następnego roku!
(2025.07.12)
Igrzyska za płotem z okazji niedokończonego przekopu i wziętej całej kasy były lepsze, a jak Jarek się uśmiechał
Netkot (2025.07.12)
Jesteś zgorzkniałym człowiekiem. Próbojesz leczyć swoje problemy wylewając tu swoje zale. Zrozum, my nie odpowiadamy za Twoje zyciuwe porażki. Każdy jest kowalem.... zawaliłeś.
SumienieTwoje (2025.07.12)
@SumienieTwoje - Cóż jeden jest zgorzkniały, a drugi zaściankowy, życie i każdy jest kowalem swojego losu :-) dałeś ciała koleś :-)
(2025.07.12)
Trochę ci współczuję.
(2025.07.13)
Powrót do komentarzy