UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
każde igrzyska przesłaniają duże problemy miasteczek mniej rozwiniętych więc czymś trzeba nakarmić i zaspokoić mieszkańców, w zeszłym roku tez była ta sama impreza, czy oprócz kosztów wpłynęła na poprawę jakości życia w mieście, czy spowodowała rozwój gospodarczy, więcej miejsc pracy, więcej turystyki ? raczej bez zmian ! po prostu dobra autopromocja i wzrost sprzedaży piwa i tyle ! a wykonawcami tez trudno się zachwycać ! do następnego roku!