Wybrany wątek opinii
Koncert obejrzę w tv niestety, za dużo z piwskiem ledwo trzymających się na nogach, za dużo pijackiego oddechu na plecach, bełkotu i wulgaryzmów
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
Czekaj jak przyjdą inzyniery, wtedy docenisz jak bylo spokojnie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Chyba ty pisiorze czekasz na "inżynierów, "
Do moderacji
Odpowiedz
2
6