Wybrany wątek opinii

Koncert obejrzę w tv niestety, za dużo z piwskiem ledwo trzymających się na nogach, za dużo pijackiego oddechu na plecach, bełkotu i wulgaryzmów
(2025.07.12)
Czekaj jak przyjdą inzyniery, wtedy docenisz jak bylo spokojnie.
(2025.07.12)
Chyba ty pisiorze czekasz na "inżynierów, "
Jawamwojtaniewybieralem (2025.07.12)
Powrót do komentarzy