UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert obejrzę w tv niestety, za dużo z piwskiem ledwo trzymających się na nogach, za dużo pijackiego oddechu na plecach, bełkotu i wulgaryzmów


Anuluj