UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert obejrzę w tv niestety, za dużo z piwskiem ledwo trzymających się na nogach, za dużo pijackiego oddechu na plecach, bełkotu i wulgaryzmów
Koncert obejrzę w tv niestety, za dużo z piwskiem ledwo trzymających się na nogach, za dużo pijackiego oddechu na plecach, bełkotu i wulgaryzmów