Wybrany wątek opinii

PiSiory zagłosowały za Trampkiem więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska niż cokolwiek konkretnego zrobić. Zresztą Batyr także popiera tego Trampka który niszczy świat i Europę.
(2025.07.09)
"więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska" - żeby ten tusk robił chociaż 30% tego co PISiory to już byłoby nieźle. A to zwykły nierób i leń.
(2025.07.09)
" żeby ten tusk robił chociaż 30% tego co PISiory" - to poczytaj
Netkot (2025.07.09)
@Netkot - nie zmieściło się, szkoda
Netkot (2025.07.09)
Powrót do komentarzy