Wybrany wątek opinii
PiSiory zagłosowały za Trampkiem więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska niż cokolwiek konkretnego zrobić. Zresztą Batyr także popiera tego Trampka który niszczy świat i Europę.
Do moderacji
Odpowiedz
9
14
"więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska" - żeby ten tusk robił chociaż 30% tego co PISiory to już byłoby nieźle. A to zwykły nierób i leń.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Netkot - nie zmieściło się, szkoda
Do moderacji
Odpowiedz
0
0