UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska" - żeby ten tusk robił chociaż 30% tego co PISiory to już byłoby nieźle. A to zwykły nierób i leń.
"więc niech teraz się biorą do roboty ale oni wolą tylko krytykować Tuska" - żeby ten tusk robił chociaż 30% tego co PISiory to już byłoby nieźle. A to zwykły nierób i leń.