Wybrany wątek opinii

Tak przy okazji do PCK ! Mam świadomość że kontynery służą do ubrań nie potrzebnych ale zadbanych a najlepiej nowych bo któż ubierze śmierdzącą odzież ? Ja jednak wystawiłem kiedyś uprane, wyprasowane i dobrze zapakowane markową odzież, naprawdę dużo było nowych a tak samo potraktowano jak na zdjęciu obok ! Pytam po co ten blaszak stoi by zaśmiecały teren wokoło ? Nie powinno być zabrane choćby na śmietnik ?
(2025.07.06)
Nowe wyprane i wyprasowane to rób eko zwroty inpost. A to chyba nie kontener PCK, tylko naklejka jest PCK, ale to chyba
Szejk Ali (2025.07.06)
@Szejk Ali - Chyba.... to jesteś stęskniona za rozumem bo ja uznaje sens jeśli jest wzajemny szacunek do pomysłu wystawionego kontenera, skóra wszędzie wyrzucają to po co to stoi ?
(2025.07.06)
Powrót do komentarzy