Wybrany wątek opinii
Dlaczego nie ma wzmianki o kontrakcie z bramkarzem, Maksymilianem Manikowskim. Wczoraj na 90 min. pl było, że podpisał kontrakt z Olimpią Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Niesamowite, przysrac się łatwo, przeczytać inne teksty trudno.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
może dlatego, że było o tym 1 lipca? https://www.portel.pl/olimpia/treningi-testy-i-rozmowy-olimpia-buduje-zespol-na-kolejny-sezon/145020
Do moderacji
Odpowiedz
0
0