UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma wzmianki o kontrakcie z bramkarzem, Maksymilianem Manikowskim. Wczoraj na 90 min. pl było, że podpisał kontrakt z Olimpią Elbląg.


Anuluj