Wybrany wątek opinii
90 baniek za jakieś kałuże. Rewitalizacja starego basenu była by tańsza i pełniła funkcję kąpieliska i zbiornika retencyjnego. Ale cóż, ktoś musiał na tym zarobić. Przewał po elbląsku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Zdegustowany789 - Takie sa ceny w 2025r.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Zdegustowany789 - Pomyśl ile PISowscy nomianci zrobili na przekopie mierzej skoro cena wzrosła 3 krotnie i już są zarzuty prokuratorskie, ,, O ile wiem rozliczeniem zajmował się były radny Balbuza - jeśli masz podejrzenia Prokuratura jest na Płk Dabka a jeśli p... sz co ci ślina na język przyniesie może prokurator sam cię zaprosi na wizytę tyle że w kajdankach bo akurat gość który kupił mieszkanie po 50 tym roku życia na złodzieja nie wygląda. Ale może się mylę w końcu to jednak ktoś z korzeniami w nomenklaturze PZPR-u tyle że na tle innych wygląda jak biedak w cerowanym paltociku i butach po starszym bracie....
Do moderacji
Odpowiedz
0
4