UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
90 baniek za jakieś kałuże. Rewitalizacja starego basenu była by tańsza i pełniła funkcję kąpieliska i zbiornika retencyjnego. Ale cóż, ktoś musiał na tym zarobić. Przewał po elbląsku.
Zdegustowany789
90 baniek za jakieś kałuże. Rewitalizacja starego basenu była by tańsza i pełniła funkcję kąpieliska i zbiornika retencyjnego. Ale cóż, ktoś musiał na tym zarobić. Przewał po elbląsku.
Zdegustowany789