UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

90 baniek za jakieś kałuże. Rewitalizacja starego basenu była by tańsza i pełniła funkcję kąpieliska i zbiornika retencyjnego. Ale cóż, ktoś musiał na tym zarobić. Przewał po elbląsku.

Zdegustowany789

Anuluj