Wybrany wątek opinii

Przedłużanie bytu tym co zdegradowali Olimpię jest warte zastanowienia ? Avi vadis ?
(2025.07.03)
Niestety mamy powtórkę z rozrywki... ci sami grajki, trener Hebda (dla spokoju sytuacji asystent)... porażka.... Ludzie, do licha oni przecież "spuścili" Olimpię do III ligi... Ja pier....
(2025.07.04)
Powrót do komentarzy