Wybrany wątek opinii
Przedłużanie bytu tym co zdegradowali Olimpię jest warte zastanowienia ? Avi vadis ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Niestety mamy powtórkę z rozrywki... ci sami grajki, trener Hebda (dla spokoju sytuacji asystent)... porażka.... Ludzie, do licha oni przecież "spuścili" Olimpię do III ligi... Ja pier....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0