UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety mamy powtórkę z rozrywki... ci sami grajki, trener Hebda (dla spokoju sytuacji asystent)... porażka.... Ludzie, do licha oni przecież "spuścili" Olimpię do III ligi... Ja pier....
Niestety mamy powtórkę z rozrywki... ci sami grajki, trener Hebda (dla spokoju sytuacji asystent)... porażka.... Ludzie, do licha oni przecież "spuścili" Olimpię do III ligi... Ja pier....