UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety mamy powtórkę z rozrywki... ci sami grajki, trener Hebda (dla spokoju sytuacji asystent)... porażka.... Ludzie, do licha oni przecież "spuścili" Olimpię do III ligi... Ja pier....


Anuluj