Wybrany wątek opinii

Nie będę pokazywał zdjęć i psuł reklamę swojego miasta ale jak nie zbierzecie zdechłych ryb i masę syfu obok niskiego mostu to puszczę taki film że wam boki zerwie że wstydu przed sportowcami !
(2025.07.03)
Puść filmik proszę cię
(2025.07.03)
Powrót do komentarzy