UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie będę pokazywał zdjęć i psuł reklamę swojego miasta ale jak nie zbierzecie zdechłych ryb i masę syfu obok niskiego mostu to puszczę taki film że wam boki zerwie że wstydu przed sportowcami !
Nie będę pokazywał zdjęć i psuł reklamę swojego miasta ale jak nie zbierzecie zdechłych ryb i masę syfu obok niskiego mostu to puszczę taki film że wam boki zerwie że wstydu przed sportowcami !