Wybrany wątek opinii

Kult ok, reszta to tylko jarmarki i piwo.. nic szczególnego
(2025.07.02)
Mądrego to i miło poczytać.... Idę Prosto i tego się trzymajmy. Nie ma jak sztywny kark
MariuszLewandowski-Fc (2025.07.02)
Powrót do komentarzy