UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wroc - Badania lekarskie jak najbardziej, ale "psychotesty", a właściwie badania psychiatryczne przy ubieganiu się o prawo jazdy po raz pierwszy zwłaszcza dla młodych do 30 roku życia, to oni powodują najwięcej wypadków również tych o najbardziej tragicznych skutkach, takie są statystyki, sprawdź sobie.


Anuluj