UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co mają zrobić ludzie po 60-tce? Wyparować? Czym może wolałbyś, żeby wypadek spowodował ktoś młodszy ?
A co mają zrobić ludzie po 60-tce? Wyparować? Czym może wolałbyś, żeby wypadek spowodował ktoś młodszy ?