Wybrany wątek opinii
fajnie, git ale kiedy w końcu PKP trochę pomyśli o tym feralnym przejeżdzie kolejowym Malborska w stronę zatorza tam po przejeżdzie pociagu pół życia traci sie na podniesienie szlabanów, ludzie...
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@pit stop - To uważaj, dwa przejazdy i po żywocie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1