Wybrany wątek opinii

fajnie, git ale kiedy w końcu PKP trochę pomyśli o tym feralnym przejeżdzie kolejowym Malborska w stronę zatorza tam po przejeżdzie pociagu pół życia traci sie na podniesienie szlabanów, ludzie...
pit stop (2025.07.02)
@pit stop - To uważaj, dwa przejazdy i po żywocie.
(2025.07.02)
Powrót do komentarzy