UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajnie, git ale kiedy w końcu PKP trochę pomyśli o tym feralnym przejeżdzie kolejowym Malborska w stronę zatorza tam po przejeżdzie pociagu pół życia traci sie na podniesienie szlabanów, ludzie...

pit stop

Anuluj