UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajnie, git ale kiedy w końcu PKP trochę pomyśli o tym feralnym przejeżdzie kolejowym Malborska w stronę zatorza tam po przejeżdzie pociagu pół życia traci sie na podniesienie szlabanów, ludzie...
pit stop
fajnie, git ale kiedy w końcu PKP trochę pomyśli o tym feralnym przejeżdzie kolejowym Malborska w stronę zatorza tam po przejeżdzie pociagu pół życia traci sie na podniesienie szlabanów, ludzie...
pit stop