Wybrany wątek opinii

Teraz wiem po co nieliczni pisowscy fanatycy flagi mają ciągle wywieszone - chcą pochwalić naszego prezydenta i Dni Elbląga. Zrozumienie im przychodzi z trudem, ale przychodzi.
(2025.06.28)
Powrót do komentarzy