UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz wiem po co nieliczni pisowscy fanatycy flagi mają ciągle wywieszone - chcą pochwalić naszego prezydenta i Dni Elbląga. Zrozumienie im przychodzi z trudem, ale przychodzi.
Teraz wiem po co nieliczni pisowscy fanatycy flagi mają ciągle wywieszone - chcą pochwalić naszego prezydenta i Dni Elbląga. Zrozumienie im przychodzi z trudem, ale przychodzi.