UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz wiem po co nieliczni pisowscy fanatycy flagi mają ciągle wywieszone - chcą pochwalić naszego prezydenta i Dni Elbląga. Zrozumienie im przychodzi z trudem, ale przychodzi.


Anuluj