Wybrany wątek opinii

To że sobie ludziska pili to nie grzech ale spacerujemy sobie wieczorkiem po bulwarze i nagle czuć z tlumu jak maryche jarają. Prawie na legalu.
Na bogato (2025.06.28)
@Na bogato - nie ma prawie... marycha jest nielegalna
(2025.06.28)
@Na bogato - Na wsi szok bo ktoś palił to co jest legalne w większości krajów Europy?
Zaścianek Europy (2025.06.28)
Powrót do komentarzy