Wybrany wątek opinii
To że sobie ludziska pili to nie grzech ale spacerujemy sobie wieczorkiem po bulwarze i nagle czuć z tlumu jak maryche jarają. Prawie na legalu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Na bogato - nie ma prawie... marycha jest nielegalna
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
1