UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To że sobie ludziska pili to nie grzech ale spacerujemy sobie wieczorkiem po bulwarze i nagle czuć z tlumu jak maryche jarają. Prawie na legalu.

Na bogato

Anuluj