Wybrany wątek opinii

DZIŚ O GODZINIE 4,30 WIDZIAŁEM BOBRA PRZY MOSTKU UL. SZAŃCOWEJ ! Nieprawdopodobnie byłem zadziwiony że i u nas tak blisko sobie mieszka. Szybko się oddalił do wody, mało zdążyłem nagrać....
(2025.06.28)
Dlaczego kciuk w dół ? Mam nagranie że bóbr był i jest w odnodze rzeki elbląg, przy Grochowskiej !
(2025.06.28)
Powrót do komentarzy