Wybrany wątek opinii

Pisowska betoniarka urabia beton. Co za kraj. W normalnym byście już tak nie robili
(2025.06.25)
gościu - nawet podpisać się nie umiesz
lulek 54 (2025.06.25)
Powrót do komentarzy