Wybrany wątek opinii
Pisowska betoniarka urabia beton. Co za kraj. W normalnym byście już tak nie robili
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
gościu - nawet podpisać się nie umiesz
Do moderacji
Odpowiedz
4
1