UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblaskie Święto Muzyki to najlepsze co jest w Elblągu, czekam cały rok. Niestety nie wszyscy doceniają bo większość w egu słucha disco polo. Dziękuje za Illusion w piątek, rok temu Tomka Makowieckiego i dwa lata temu za Groovno. Sztosy. Szkoda, ze scena nie pod Górą Chrobrego jak było zawsze ale jest super też, ja akurat mieszkam blisko Bażantarni więc słucham w ogrodzie też ale też jestem na miejscu
KJR