UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rzeczywiście tłumy!!. Czy nie można było zrobić takiej imprezy na Starówce? Zmarnowane 3 dni, jak nie Bażantaria, to Góra Chrobrego.


Anuluj