UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczywiście tłumy!!. Czy nie można było zrobić takiej imprezy na Starówce? Zmarnowane 3 dni, jak nie Bażantaria, to Góra Chrobrego.
Rzeczywiście tłumy!!. Czy nie można było zrobić takiej imprezy na Starówce? Zmarnowane 3 dni, jak nie Bażantaria, to Góra Chrobrego.