Wybrany wątek opinii
jak to sie oderwał ? kewitował ? oj ułańska fantazja redakci ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Tak kewitował, a co to znaczy "obatelu"? To jest fantazja ułańska nie "redakci", tylko komentującego. Polski język trudna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0