Wybrany wątek opinii

Efekt uboczny tej propagandy to scena ze starówki gdzie młody Polak opluł i zwyzywał dwoje starych niemców. Serio o to wam chodzi?
(2025.06.21)
To efekt prawicowych rządów i atak na Niemców oraz na premiera Donalda. Może to był wyborca prawicy.
(2025.06.22)
Powrót do komentarzy