UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Efekt uboczny tej propagandy to scena ze starówki gdzie młody Polak opluł i zwyzywał dwoje starych niemców. Serio o to wam chodzi?
Efekt uboczny tej propagandy to scena ze starówki gdzie młody Polak opluł i zwyzywał dwoje starych niemców. Serio o to wam chodzi?