Wybrany wątek opinii

Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej i pewnie dlatego na nich wojsko, policja glosowali!?
(2025.06.18)
"Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej" - marna prowokacja. Mundurowi zawsze za PO. To samo więzienia, postkomuszki, lewica, resortowi itd. Zwykła statystyka.
(2025.06.18)
Powrót do komentarzy