Wybrany wątek opinii
Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej i pewnie dlatego na nich wojsko, policja glosowali!?
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
"Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej" - marna prowokacja. Mundurowi zawsze za PO. To samo więzienia, postkomuszki, lewica, resortowi itd. Zwykła statystyka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0