UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej" - marna prowokacja. Mundurowi zawsze za PO. To samo więzienia, postkomuszki, lewica, resortowi itd. Zwykła statystyka.
"Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej" - marna prowokacja. Mundurowi zawsze za PO. To samo więzienia, postkomuszki, lewica, resortowi itd. Zwykła statystyka.