UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Fama głosi, że za Pis w wojsku było lepiej" - marna prowokacja. Mundurowi zawsze za PO. To samo więzienia, postkomuszki, lewica, resortowi itd. Zwykła statystyka.


Anuluj