Wybrany wątek opinii
Wypijmy za błędy, za błędy na górze, niech wyjdą na dobre... Nie tym razem.
Do moderacji
Odpowiedz
40
3
@huahuahauhusah - Ciekawe, czy Ty żadnych błędów nie popełniałeś?Same ideały widzę..... Nie popieram absolutnie jazdy po alkoholu, ponadto uważam, że 73 lata -taki wiek dyskwalifikuje do jazdy samochodem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Wiek ? Jeśli jest zdrowie, dobry słuch i wzrok to nie widzę problemu ale od 80 to powinien wejść nakaz i zakaz prowadzenia auta. Podobnie od 22 roku życia.... wiem że to się nie podoba młokosom ale wielu by jeszcze żyło a tak w mogile leżą.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1