Wybrany wątek opinii

Wypijmy za błędy, za błędy na górze, niech wyjdą na dobre... Nie tym razem.
huahuahauhusah (2025.06.16)
@huahuahauhusah - Ciekawe, czy Ty żadnych błędów nie popełniałeś?Same ideały widzę..... Nie popieram absolutnie jazdy po alkoholu, ponadto uważam, że 73 lata -taki wiek dyskwalifikuje do jazdy samochodem.
(2025.06.17)
Wiek ? Jeśli jest zdrowie, dobry słuch i wzrok to nie widzę problemu ale od 80 to powinien wejść nakaz i zakaz prowadzenia auta. Podobnie od 22 roku życia.... wiem że to się nie podoba młokosom ale wielu by jeszcze żyło a tak w mogile leżą.
(2025.06.17)
Powrót do komentarzy