UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@huahuahauhusah - Ciekawe, czy Ty żadnych błędów nie popełniałeś?Same ideały widzę..... Nie popieram absolutnie jazdy po alkoholu, ponadto uważam, że 73 lata -taki wiek dyskwalifikuje do jazdy samochodem.
@huahuahauhusah - Ciekawe, czy Ty żadnych błędów nie popełniałeś?Same ideały widzę..... Nie popieram absolutnie jazdy po alkoholu, ponadto uważam, że 73 lata -taki wiek dyskwalifikuje do jazdy samochodem.