Wybrany wątek opinii
Duma portEl ? Dalej jesteście dumni z elblążanina ? Wypijmy za błędy na górze....
Do moderacji
Odpowiedz
72
14
@xix - Wypijmy za błędy, za błędy na gorze, niech wyjdą na dobre - śpiewając dziś w chórze, tam u Wojciecha a nie w Opolu, Cygan trzy ćwiartki zamienił w diabła, Twoja publiczność już mocno zbladła, Co teraz będzie gdy zamknom Rysia, ja pójdę za niego - rzekła Gabrysia. , postawie jeszcze dla niego kufel, niech Rysiu strzeli se drugą lufę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Dla Rysia - ... zamknom? analfabetów !
Do moderacji
Odpowiedz
3
0