UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@xix - Wypijmy za błędy, za błędy na gorze, niech wyjdą na dobre - śpiewając dziś w chórze, tam u Wojciecha a nie w Opolu, Cygan trzy ćwiartki zamienił w diabła, Twoja publiczność już mocno zbladła, Co teraz będzie gdy zamknom Rysia, ja pójdę za niego - rzekła Gabrysia. , postawie jeszcze dla niego kufel, niech Rysiu strzeli se drugą lufę

Dla Rysia